O značke

Zámer, ktorý je výsledkom spätnej väzby od kupujúcich, produktom strategického marketingu a našej vnútornej túžby zvyšovať úroveň klientskych služieb.

K developerským projektom vytvárame vizualizácie v zmysle virtuálnych persón, pri tvorbe ktorých vychádzame z detailnej analýzy trhu a konkrétnych profilov kupujúcich. Aj vďaka nim sa zo záujemcov stávajú kupujúci a vo vizualizáciách nájdu nielen inšpiráciu, ale aj sami seba. Tým to však pre nami.design len začína.

Identita

na obrázku je logo projektu nami.design

Ambície definované nami.

V každom zadaní pre interiér si dávame ambíciu nového rozmeru. Dôvtip, funkčnosť a najmä realizovateľnosť tvorí našu DNA. Vizualizácie slúžia na určenie smerovania daného priestoru, jeho charakteru a atmosféry. Vizualizáciami to však pre nás nekončí. Treba daný priestor naceniť, zhotoviť, odovzdať. A zakaždým v ambicióznom termíne.

Prístup nami. inšpirovaný vami

Vážime si každú príležitosť a preberáme za to aj zodpovednosť. Od návrhu až po realizáciu, s cieľom naplniť vaše očakávania.

Koordinácia zastrešená nami.

Snažíme sa byť efektívni. Koordinujeme harmonogramy, tímy, profesistov, remeselníkov. Kontrolujeme rozpočty a overujeme so skutočným vyhotovením. Nároky definované vami, vyriešené nami.

“Dizajn navrhnutý nami, vytvorený pre vás. “

IPROM s.r.o.
Rajecká cesta 134
013 13 Rajecké Teplice

Tel: +421 903 503 514

E-mail: info@iprom.sk