Veríme, že aj doma sa dajú realizovať ambiciózne projekty. Sme stabilná developerská a investičná skupina budovaná na ľuďoch.

 • Naším
  poslaním

  je vytvárať hodnoty pre rozvoj lokálneho potenciálu.

 • Našou
  víziou

  je byť dôveryhodnou skupinou v oblasti investičného a projektového manažmentu, ktorá prináša svetové nápady do lokálnych projektov.

 • Našou
  misiou

  je budovať zdravú firemnú kultúru, zlepšovať procesy, vyhľadávať investičné príležitosti a tvoriť hodnotné projekty rozvíjajúce potenciál investorov, obchodných partnerov, dodávateľov, konzultantov, zamestnancov, verejnosti i persón definovaných pre značku IPROM a jej projekty.

Naše hodnoty

Otvorení ideám, pozorní k potrebám

Uvedomujeme si, že spoločnosť môže dlhodobo napredovať, len ak dokáže využiť príležitosť a otvoriť sa novým nápadom i konštruktívnej spätnej väzbe. Pri všetkom, čo robíme, máme otvorené oči i myseľ a do jadra uvažovania staviame potreby ľudí.

Precízni v myslení, dôslední v činoch

Veríme, že výnimočné veci vznikajú v mysli dávno predtým, než sa dajú fyzicky uchopiť. Že každý zámer potrebuje plán a jeho kvalita definuje nielen výsledok, ale aj cestu, ktorá k nemu vedie. Aj preto venujeme pozornosť každému detailu ešte predtým, než prvýkrát uzrie svetlo sveta.

Inšpirovaní svetom, ambíciami doma

Vytrvalo pracujeme na tvorbe hodnôt v regióne, lebo veríme, že to je cesta k lepšiemu a tvorivejšiemu prostrediu pre všetkých, ktorí v ňom žijú, pracujú a podnikajú.

Úprimní k ľuďom, féroví k dohodám

Tvoríme svet, v ktorom sa sľuby plnia, dohody platia a podanie ruky je silný záväzok. Budujeme vzťahy postavené na vzájomnom rešpekte, dôvere a férovosti za každých okolností.

Tvoríme hodnoty

s perspektívou

Náš spoločný príbeh napísaný časom

Za nami sú reálne výsledky a pred nami nové ciele. Krok po kroku, tehla po tehle, projekt po projekte, prinášame do slovenských regiónov unikátne developerské riešenia, ktoré ľuďom prinášajú nadštandardnú kvalitu, originalitu a trvalú hodnotu. Zároveň potvrdzujú náš záväzok tvoriť hodnoty s perspektívou.

Tvorcovia myšlienky

juraj buch

Juraj
Bucha

BEPRIM s.r.o.,
Investičný manažment

peter kaduch

Peter
Kaduch

CANGURU s.r.o.,
Strategický marketing a predaj

tomas

Tomáš
Šedivý

TESING s.r.o.,
Stavebný manažment

Skupina
IPROM

Sme tri etablované značky s jednotnou filozofiou a spoločnou víziou. Naša DNA je zárukou konzistentnosti a stability našich projektov.

IPROM s.r.o.
Rajecká cesta 134
013 13 Rajecké Teplice

Tel: +421 903 503 514

E-mail: info@iprom.sk