O projekte

ZICHER je spojením dobrej lokality, uvedomelej architektúry a stabilnej investície do budúcnosti. Navrhli sme priestor, ktorý sa bude vymykať štandardnej ponuke developerských projektov.

Projekt vo faktoch

lokalita

Martin

VÝSTAVBA

2023-2025

STAV

V príprave

POČET BYTOV

46

ROZLOHA

3000 m2

Navnímajte Byty PINIA na oficiálnej stránke projektu

“Zicher prepája pohľad minulej, súčasnej a budúcej architektúry. Zároveň dotvára existujúcu zástavbu sviežou, novou, modernou a sebavedomou architektúrou s rešpektom k prostrediu, do ktorého prichádza.“

Uvedomelý prístup k územiu aj investícii

Výzvou pre architekta je porozumieť vízii investora, ale vnímať pritom aj genius loci existujúcej štvrte. Solitérna hmota prirodzene nadväzuje na proporcie a tvaroslovie okolitých stavieb. Vonkajšia architektúra je inšpirovaná tvorbou švajčiarskeho architekta Maxa Dudlera, ktorý kombinuje prísny minimalizmus a klasický racionalizmus. Viditeľný je taktiež vplyv modernej slovenskej architektúry z prvej polovice 20. storočia. Jej rukopis je zreteľný aj v existujúcej okolitej výstavbe.

Bývanie na istotu

Ambícia mienkotvorného developerského projektu je nasmerovaná do jednotlivých pôdorysných riešení. Pozornosť je sústredená hlavne na užívateľa bytu, na jeho nároky, potreby, záujmy a taktiež aj očakávania do budúcnosti. Počas výstavby projektov BYTY PINIA a BYTY JAVORKA sme pozorne počúvali, spätnú väzbu od záujemcov a kupujúcich sme detailne spracovali, vyhodnotili a implementovali. Vznikol projekt na istotu, vznikol ZICHER.

IPROM s.r.o.
Rajecká cesta 134
013 13 Rajecké Teplice

Tel: +421 903 503 514

E-mail: info@iprom.sk