O projekte

Rezidenčné bývanie, ktoré je odpoveďou na potreby súčasnosti a zároveň definuje štandardy pre budúcnosť. Zdieľané komunitné zázemie s coworkingom, susedskou klubovňou a recepciou boli navrhnuté s cieľom sústrediť ľudí podobného myslenia na jednej adrese. Hodnotové dispozície bytov sú doplnené o materiály v nadštandardnej kvalite a v dlhodobo udržateľnom prevedení.

 

 

Projekt vo faktoch

lokalita

Martin Priekopa

VÝSTAVBA

2022-2024

STAV

V realizácii

POČET BYTOV

69

Velkost

10

Navnímajte Byty PINIA na oficiálnej stránke projektu.

Rešpekt k urbanizmu a lokálnemu ekosystému

Zachovaním borovíc na pozemku sa usilujeme udržať nielen pôvodný ekosystém, ale taktiež vytvoriť prirodzený priestor pre život a oddych. Z borovíc je odvodený aj samotný názov BYTY PINIA. Identitu dotvára logo, ktorého námet vznikol práve zo šišky borovice rastúcej priamo na pozemku.

Kvalitu bývania posúvame aj úrovňou klientskeho servisu

Uvedomujeme si, že úroveň kvality odráža aj klientsky prístup a použité inovácie. Showroom sme preto zriadili priamo v zariadenom byte skolaudovaného projektu BYTY JAVORKA. Nami navrhnutom, postavenom i zariadenom. Uveriteľnosť, autentickosť a hlavne kvalitu našej práce si môže každý záujemca pozrieť vlastným okom a posúdiť na vlastnej koži. Aj takto vnímame pojem nová „dimenzia bývania“.

IPROM s.r.o.
Rajecká cesta 134
013 13 Rajecké Teplice

Tel: +421 903 503 514

E-mail: info@iprom.sk