O projekte

Samotný bytový dom je zasadený v lokalite, ktorá je oslobodená od ruchu mesta, no zároveň ponúka pohodlnú dostupnosť do centra Martina či napojenie na hlavný dopravný ťah smerom na Žilinu a Ružomberok. Samozrejmosťou je kvalitná občianska vybavenosť a výhľady na Martinské hole aj Kľačiansku Maguru.

Projekt vo faktoch

lokalita

Martin Priekopa

VÝSTAVBA

2019-2021

STAV

Dokončený

iprom_byty_javorka_fasada _c03

Spektrum farieb bytového domu je navrhnuté tak, aby nehnuteľnosť nestrácala na hodnote ani po rokoch s meniacou sa okolitou zástavbou. JAVORKA bude v obytnej zóne pôsobiť dominantne, no nie rušivo.

Princípy, ktorými sme definovali štandardy pre bývanie

Dôraz sme kládli na dispozície, ktoré odrážajú nielen vysoké nároky, ale aj potreby užívateľov bytu. Použitím kvalitných materiálov sme sa snažili docieliť, aby sa bývanie v byte priblížilo komfortu rodinného domu.

Dispozície navrhnuté skutočnými užívateľmi

Byty sme navrhovali s prístupom akoby sme v nich bývali my sami. Dispozície najväčších bytov typu Penthouse boli navrhnuté s ambíciou nahradiť bývanie v rodinnom dome, avšak komfortnejšie. Pri najmenších 1,5-izbových bytoch sme zas uplatňovali princíp malý priestor – veľké očakávania. Štandardný koncept pivničných kobiek s visiacimi zámkami sme nahradili murovanými úložnými miestnosťami priamo na podlaží bytu.

IPROM s.r.o.
Rajecká cesta 134
013 13 Rajecké Teplice

Tel: +421 903 503 514

E-mail: info@iprom.sk